fede

Hayvan Hakları Konfederasyonu Kurucular Kurulu ve Marmara Hayvan Hakları Federasyonunun 2.Bölge (Yalova-Bursa-Bilecik) Bölge Toplantısı Yalova’daydı…
Toplantıya Yalova Belediye Başkanı Sayın Vefa Salman, Orman ve Su İşleri 2.Bölge Müdür Yrd.Hakan Mumcuoğlu, Bölge Müdürlüğü Veteriner Hekimleri, Bilecik, Yalova Orman ve Su İşleri Şube Müdürleri HAYKONFED – Marmara Fed Kurucular Kurulu Üyeleri, Bursa, Yalova, M.Kemal Paşa, İnegöl, Kocaeli, Çınarcık Temsilci ve Gönüllleri, katıldı.
Toplantıda Yalova, Bursa, Bilecik il ve ilçelerinde hayvan hakları sorunları gündeme gelirken, hayvan hakları savunucuları ve konu ile ilgili kamu kurumlarının koordinasyon ve işbirliği, yasaların uygulanmasında ortaya çıkan sorunlar, bakımevlerinin eksiklikleri tartışıldı.
Yalova Belediyesi Temsilcisinin Sayın Dr.Özlem Salman Günalp olacağı Yalova Hayvan Hakları Çalışma Gurubu oluşturulması kararlaştırılırken, 2. Bölge Orman ve Su İşleri Müdürlüğünün çalışmaları ile ilgili bir sunum yaptığı toplantıda, bölge ve şube müdürlüğü yetkilileri soruları yanıtladı.
Sayın Belediye Başkanı Vefa Salman, İstanbul Der Başkanı HayKonfed kurucular kurulu üyesi Prof Dr. Mirat Gürol, Anadolu Fed Başkanı Nesrin Çıtırık, HayKonfed kurucular kurulu üyesi Timur Ugan sunum ve konuşmalar yaptılar. Toplantının açılış konuşmasını yapan Temsilcimiz Tuvana Tuncer, toplantının düzenlenmesinde büyük çaba gösteren temsilcilerimiz Tuğba Er, Arif Ekim’e tüm katılımcılara gönülden teşekkür ediyoruz.
Toplantı sonrası Yalova gönüllüleriyle ayrıca görüşülerek Yalova hayvan hakları hareketi girişimi, kurumsal çalışma konularında bilgi verildi. Mustafa Kemal Paşa ilçesindeki bakımevi sorunlarının giderilmesi için girişim kararı alındı. Sabah İnegöl bakımevinde olan Nesrin Çıtırık ve Haykonfed üyeleri gece Çınarcık bakımevinde incelemelerde bulundu, açıklama yayınladı. Sonuç bildirgesi ayrıca yayınlanacaktır.
fede1
 https://www.facebook.com/953915024622832/photos/pb.953915024622832.-2207520000.1427207011./1016988104982190/?type=3&theater
Reklamlar