ekiple1
Nesrin Çıtırık/ Hayvan Hakları Federasyonları ve Konfederasyonu Kurucu Kurul Üyesi…
Hayvan Hakları Konfederasyonuna doğru… Sevgi Dolu Bir Anadolu İçin Geliyoruz… Marmara Hayvan Hakları Federasyonu (MarmaraFed) Kurucu Derneği “İstanbul Hayvan Hakları Derneği (İstanbulDer)” KURULDU. Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu ve Ege Hayvan Hakları Federasyonu kuruluş çalışmaları hızla devam ediyor. Devet kurumlarının toplumun karşısına daha güçlü çıkmak için ana hedefimiz olan HAYVAN HAKLARI KONFEDERASYONU na doğru ilk adımları sağlam bir şekilde atıyoruz.
Churchill’in meşhur “Size sadece kan, zahmet, gözyaşı, ter vaat ediyorum” sözlerinde olduğu gibi, hayvan hakları mücadelesi de biz gönüllülere “zahmet, gözyaşı ve ter” vadediyor.
Ama biz, Anadolu’nun dört bir yanında zulüm ve işkenceye uğrayan hayvanlarımız için, bu hayvanları korumak uğruna imkansızlıklara rağmen mücadele eden çaresiz gönüllüler için, onlara imdat eli verebilmek için bu zorlu yola çıktık ve başaracağız.
Elbette mucize yok, sihirli değnek yok, önümüzde çok uzun bir süreç var ama, kararlı, istikrarlı, hedefini belirlemiş, bilgili, tecrübeli ve donanımlı ekip arkadaşlarımız ve yurdun dört bir yanındaki cansiperane çalışan gönüllü dostlarımız ile büyük mesafeler alacağız.
Siz can dostlarımızın iyi dilek ve duaları ile BAŞARACAĞIZ…
Nesrin Çıtırık/ Hayvan Hakları Federasyonları ve Konfederasyonu Kurucu Kurul Üyesi.
Hayvan Hakları Kurucular Kurulu Face Book sayfa linki alttadır . Çalışmalarımızı bu sayfadan takip edebilirisiniz
Hayvan Hakları Konfederasyonu Kurucular kurulu Tweetler sayfa linki alttadır
kazanacağız

 

Reklamlar