AVMLER

Sevgilerimle/ Nesrin Çıtırık/ Federasyonlar ve Konfederasyon Kurucu Kurul Üyesi.DİKKAT ÖNEMLİ: Sokaklar ve barınaklar AÇ HAYVANLARLA dolu iken, YILBAŞI gecesi TONLARCA YEMEK çöpe gidecek.
1. Ben bu gün sabahtan beri Adana da çok sayıda OTEL ve bir kaç RESTORAN aradım ve yemeklerini talep ettim. Hepsi de olumlu karşıladı. Belediyeden araba alarak gece ve sabahına bu yemekleri toplayacağız. BU KONUDA Adana’da koordinasyonda bana YARDIM edecek KİMLER VAR? Acilen bana 05334458803 ten ulaşır mısınız?
2. İstanbul’da ise İstanbulDer (İstanbul Hayvan Hakları Derneği) yılbaşı yemeklerini TOPLANMASI ve Ormanlar başta olmak üzere dağıtılması için harekete geçti. Duyurusunu yapacaklar.
3. Lütfen, bulunduğunuz yerde ki otel, motel, tatil köyü, restorant ve AVM ler ve benzer kuruluşlara aşağıda ki “benim örnek olmak üzere paylaştığım yazımı” ekine de görseli koyarak yollayıp, bu yemeklerin bir gecelik de olsa sokak hayvanlarına ve barınaklara gitmesini sağlayabilirsiniz. Eğer devreye girmemiz gerekirse lütfen BİZİ de arayın, biz de kurumlar ile görüşelim.
Bu sadece yemek sağlamakla kalmaz, pek çok kurumun dikkatini sokak hayvanlarının AÇLIKLA mücadele ettikleri zor yaşamlarına çekerek zaman içinde bir süreklilik de oluşturabilir.
Bu talebi, gruplara, topluma ve ayrıca BASINDA yer alacak şekilde de duyurursanız iyi olur.
Lütfen BU YILBAŞI dikkati SOKAK HAYVANLARINA çekecek bu AŞAĞIDAKİ ÖRNEK yazıyı dağıtın ve katılın.
Sevgilerimle/ Nesrin Çıtırık/ Federasyonlar ve Konfederasyon Kurucu Kurul Üyesi.
YILBAŞI YEMEKLERİ İÇİN ÖRNEK MÜRACAAT YAZISI:
______________________________________________
Değerli Kurum Yetkilisi,
Belediye barınakları, sokaklar, belediyelerin sahipsiz hayvanları attığı ormanlar ve uzak ıssız alanlar, AÇLIKLA MÜCADELE eden sahipsiz hayvanlarla dolu.
1. Yılbaşı gecesi kurumunuzda ki gıda ve yemek artıklarını, şarküteri, et, kemik, tavuk fazlalarını şehrinizde ki belediyeye ait sahipsiz hayvanlar için olan “belediye barınağına (bakım evi)” yollayabilirsiniz.
2. Veya, bu artıkları sokağınızda ki uygun bir yere koyarak, soğuk kış günlerinde “AÇLIKLA MÜCADELE EDEREK” yaşam savaşı veren sahipsiz hayvanlara bir kerelik bile olsa “bir sıcak lokma” sağlayabilirsiniz.
3. Ormanlar ve ıssız uzak alanlara belediyeler tarafından atılmış ve açlıkla mücadele eden hayvanların doyurulması için GÖNÜLLÜLERE verebilirsiniz.
Konuya ilişkin yönlendirme veya detaylı bilgilendirme için bizi arayabilirsiniz.
Selam ve saygılarımızla…
İsim
İletişim telefon
Reklamlar