bati            Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Akel ile birlikte

HAYTAP Temsilcilerimizden Gelenler – Sevgi Ekmekçiler – Timur Ugan – BATMAN…
HAYTAP Batman çalışmaları kapsamında Batman Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ve HAYTAP gönüllüleri ile yapılan toplantılar sonrası öncelikle her zaman yanımızda olan Vali Yardımcımız Sayın Ertuğrul Şevket Atasoy’ u ziyaret ettik. Sayın valimiz hemen su odakları gerektiğini belirterek girişimlere başlayacağını ve yarın eş başkan Gülistan Akel ile görüşeceğini belirterek bizleri mutlu etti. Daha önce Karabükte de temsilciliğimize destek veren bakımevi, kedievi yapımında emeği olan valimize öneri ve girişimleri için çok teşekkür ediyoruz.
Belediye Eş Başkanı Gülistan Akel ile yaptığımız görüşmede de kendisinin içten yaklaşımları bizleri sevindirdi. Ekolojik belediyecilik anlayışları gereği önerdiğimiz bir tedavi ve geçici bakımevi projesine sıcak baktılar ve öneri, projelerimizi kendilerine iletmemizi istediler. Batmandaki dernek üyeleri, HAYTAP temsilcileri, Valilik ve Orman Su Md. işbirliği ile yakın zamanda Batmandan güzel haberler geleceğine inanıyoruz. Tedaviye muhtaç hayvanlar için bir merkez, acil durumlar için veteriner hekim Azad beye araç tahsisi ve gönüllülerin dayanışma ve yardımları ile başarılı bir çalışmaya imza atılacaktır umudundayız. Batmanlı tüm dostlara ve ilgisini esirgemeyen kurum yöneticilerine teşekkür ederiz.
Şehmuz Yılmaz-Ferit Çİftçi-Mercan Polat-Gülsevim Gökmen-Mahmut Yılmaz-Gündüz İmilen-Fatih Gönül-Ahmet Bavti-Ömer İm-Saygın Doğanel-Halime Yel-Mehmet Güner.

bati1

bati2

Sayın Vali Yardımcımız Ertuğrul Şevket ATASOY HER ZAMAN YANIMIZDA…

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.640187832701086.1073742784.445932725459932&type=1

 

Reklamlar