eli
HAYTAP Temsilcisi Timur Ugan Tunceli toplantıları sonrası bugün Elazığ’daydı. Haytap Temsilcisi ve Gönüllüleri Yusuf Sefa Dedeoğlu, Çağrı Çoban ile birlikte Doğa Milli Parklar Şube Müdürlüğünde Şube Müdürü Hüseyin Çelik, Orman Mühendisi Güntaç Kayapınar ve Belediye Veteriner Hekimi Fikret Gür ile bir toplantı yapıldı.
Uzun süredir hizmet vermeyen, atıl durumdaki Elazığ bakımevi, yeni belediye yönetimi ve Orman Su İşleri Md. ile yapılabilecek çalışmalar gözden geçirildi. En kısa sürede il hayvan koruma kurulu toplantısı yapılması, koruma görevlisi kursu açılması ve HAYTAP – Üniversite Hayvan Hakları Kulübü öncülüğünde bir konferans düzenlenmesi ve Elazığ sorunlarının tartışılıp çözümler bulunması karara bağlandı. Temsilcimiz Timur Ugan daha sonra Sivas’a geçti. Öbür gün ise çalışmalar için Tokatta olacak.
HAYTAP Anadolu çalışmalarına katılan ve katkıda bulunan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyoruz.
Önümüzdeki hafta çalışmalar Bitlis, Mardin, Urfa, Kilis, Batman, Diyarbakır, Nevşehir – Avanos ve Kastamonu-Cide güzergahında devam edecek. Yol haritası acil önem taşıyan kimi yerlerin gündeme gelmesiyle zaman zaman değişebilmektedir
.
Reklamlar