haseki

Kayseri belediye başkanı Mehmet Özhaseki: ” hayvan hakları savunucuları ile görüştükten sonra gerek bakımevi, gerek yaban hayvanları konusundaki bakışımız ve çalışma tarzımız değişti”
Kayseri hayvanları koruma derneği ( Kahayder ) tanışma yemeğine Kayseri belediye başkanı Mehmet Özhaseki de katıldı. Sayın Özhaseki yaptığı konuşmada;
Mevcut bakımevi yerine hemen kente yakın ve hayvanların doğasına uygun bir bakımevi yapımına başlayacaklarını belirtti.
Konuşmasında doğa, çevre ve hayvan hakları konularının ayrılmaz bir bütün olduğunu ve her açıdan değerlendirildiğinde hayvanları korumak, sağlık ve beslenmelerine özen göstermenin bir insanlık görevi olduğunu belirtti.
Sayın Belediye Başkanı ” işinden, eşinden, aşından fedakarlık ederek sessiz dostlarımızın sesi olan hayvan hakları savunucularına teşekkür ediyor, her zaman birlikte çalışağımızı ve yanlarında olacağımı belirtiyorum” dedi.
Dayanışma yemeğinde KAYHARDER başkanı Bahattin Narin, YK Üyeleri Sibel Gürevin, Ayhan Alan, Funda Yapışlar, Nilgün Uzel, Mehmet Uzel
Harikalar Diyarı-Hayvanlar Bahçesi Müdürü Ali Üstünel, Veteriner Hekim Hilal Ece Uslu, Biyolog Duygu Demir, Üniversiteden Akademisyenler, Veteriner Hekimler, Belediye ve Kurum görevlileri çok sayıda hayvansever de hazır bulundu.
Timur Ugan – Haytap Temsilcisi
haseki
haseki1
haseki2
haseki3
haseki4
Reklamlar