17.Eylül.2013

an
HAYTAP İmdat turu ekibi Antalya bütükşehir belediyesi sahipsiz hayvan bakımevini ziyaret etti. Veteriner işkeri müdürü sayın Özgür Erkan ve çalışma arkadaşlarının büyük özen ve özveri ile yönettiği bakımevinde mutluluk yaşandı. İletişim sistemi, personeli, klinik hizmetleri, ambulans, hayvan hakları ihlali ekip aracı, lojistik desteği, park ve bahçelerdeki odak çalışmaları ile tüm belediyelere örnek olacak bir bakımevi oluşturan bakımevi ekibine, belediye başkanı sayın Mustafa Akaydın’a teşekkür ederiz. Ayrıntılı tanıtım yazısı ve raporu daha sonra yayınlayacağız.
HAYTAP İmdat Turu Ekibi, bu gün Antalya Belediyesi Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Bakımevini ziyaret etti. Veteriner İşleri Müdürü Özgür Erkan, Halkla İlişkiler Görevlileri Ebru Aray ve Meral Dağseren tarafından karşılanan ekip, modern cihazlarla donatılmış tedavi odalarını, hepsi de işinde ehil ve uzman sağlık ekibi ve yardımcı personeli ile hizmet veren bu bakım evine hayran kaldı. Tıpkı bir insan hastanesi gibi ekipman ve kaliteli, bilgi ve becerili ve daha önemlisi hepsi de güler yüzlü görevlilerin bir bakım evinde bulunması ekibimizi çok mutlu etti. Özellikle, cumartesi pazar günleri gözlerden uzak tutmak için BAKIMEVİNİ ziyarete kapatan İstanbul belediyelerine bu örnek alınacak bir hizmet olsun. Buraya anlatarak yazmak orada ki ORTAMI ve ÇALIŞMA SİSTEMİNİ tam olarak anlatamaz. Halkla ilişkileri uzmanlarından bakım evinde ki tedavi ve bakım sistemini dosya haline getirip yollamalarını rica  etti.
Eski bir bakım evinin yenilenmesi zaten çok zor. O eski yapının üzerine bu kadar gelişmiş ekipmanla böyle bir sistemi kurmak gerçekten çok zordur.  Kırık dahil tüm vakalara müdahale eden 24 saat açık olan bu bakım evi  bilgilerini lütfen dağıtın. Bakımevi işleyişine ait DOSYAYI sonra paylaşacağız. Antalya da olan gönüllülerin bu bakımevini ziyaret ederek sistemi incelemelerini tavsiye ediyorum.
Daha sonra Özgür Bey’in refakati ile parklarda ki sulukları, kedi evlerini ziyaret eden ekip, Belediye Başkanına bizzat teşekkür etti. Ekibin ziyaret ettiği diğer bakımevlerinin bilgisi ayrıca geçilecek. HAYTAP GÜNLÜĞÜ
ab1
ab2
an1
an2
an3
Bunlar yaşam alanlarını sterilizasyon sağlayan aletler.
an4
an5
an6
an7
an7
an8
an9
ab4
ab5
ab7
an10
an11
an12
an13
an14
an14
Reklamlar